Kaliteli Hizmet Al

En uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti almak çok kolay. Dilediğin hizmeti seç ve bize ister mail, ister telefon, isterseniz de WhatsApp canlı destek hattını kullanarak anında teklif al.

esg temizlik iletişim

Temizlik Hizmetlerimiz

Ofis Temizliği

Ev Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Mermer Cilalama

Halıfleks Yıkama

İnşaat Sonrası Temizlik

Haşere ve Böcek İlaçlama

Dezenfektan

Fabrika Temizliği 

Müşterilerimizin Gözünden “Biz”

Pandemi dönemi nedeniyle temizlik hizmeti almaya tereddüt ediyordum. Ama yurt arkaşlarımın tavsiyesi üzerine ESG’den ev temizliği hizmeti almaya karar verdim. Temizliğe gelen teyze 4 saat boyunca maskesini çıkarmadı, evi sık sık havalandırdı ve her yeri tertemiz yaptı. Ellerinize sağlık. 

Onur Tutuş

Yazılımcı

Yoğun bir çalışma temposuna sahip olduğum için haliyle ev temizliğine yeterince ayıracak vaktim olmuyordu. İnternette birçok temizlik firması olmasına rağmen hepsinin şikayet.com üzerinde kötü yorumları olduğunu gördüm. Şu anki temizlik firmam olan ESG Temizlik hakkında şikayet yoktu. Neden şikayet olmadığını ben de tercih edince anladığm. Hem güvenilir hem de işini iyi yapan oldukları için kendilerine buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. 🙂

esg temizlik firması müşteriler

Dürdane K.

Aşçı

İnşaat işinde fiyat performans çok önemlidir. Bu nedenle her projede birkaç farklı temizlik şirketiyle çalışıyoruz. Bu temizlik şirketlerinden en çok tercih ettiklerimizin başında ESG Temizlik Hizmetleri gelmektedir.

esg temizlik firmaları müşteriler

Murat Çalpar

Kentsel Dönüşüm Uzmanı 

Aklınıza takılan soruları bize sorun

Ev temizliği için belirlenen bir süre var mı?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden ESG Temizlik kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.

Yarın için temizlik hizmeti alabilir miyim?

Evet, ESG Temizlik sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!

Aynı temizlik profesyonelinden sürekli hizmet alabilir miyim?

Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Temizlik profesyonellerine nasıl güvenebilirim?

ESG Temizlik’e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev’e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!

Temizlik, ortalama ne kadar sürmektedir?

İnşaat sonrası evlerde ortalama bir süre belirtemiyoruz. Temizlik hizmetinin içeriğine göre hizmetin ortalama saati değişiklik gösterebilir. Temizlik tamamlanmadan profesyonellerimiz evinden ayrılmayacaktır. Hizmetin sonunda yepyeni evinde sorunsuz bir şekilde oturacağının garantisini veriyoruz!

Kaç kişilik ekip yönlendiriliyor?

Müşteri Hizmetleri ve Operasyon ekibimiz her zaman senin talebine göre bir teklif oluşturuyor. Bu tip temizliklerde teklife göre ekip büyüklüğü farklılık gösteriyor.

Bazı Referanslarımız

Instagram Hesabımız

istanbul güvenilir temizlik firması

Yenidoğan Mahallesi
Üsküdar Sk. 34791
Sancaktepe/İstanbul

0532 506 0976 esgiletisim@gmail.com

© 2021 ESG Temizlik

©2021 UX Themes

Terms Privacy Cookies