Anadolu Yakası Temizlik Firmaları

istanbul temizlik şirketleri

Kaliteli Hizmet Al

COVİD-19 pandemisine karşı bilinçli hizmet personellerimizle İstanbul Anadolu yakasında güvenli, kaliteli ve hesaplı bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

7/24 Hizmet Desteği

En uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti almak çok kolay. Dilediğin hizmeti seç ve bize ister mail, ister telefon, isterseniz de WhatsApp canlı destek hattını kullanarak anında teklif al.

temizlik şirketi istanbul anadolu yakası

Anadolu Yakası Temizlik Firmaları

Anadolu yakası temizlik firmaları oldukça fazla sayıdadır. Ancak pandeminin de etkisiyle birlikte hizmet almak isteyen müşteriler, ”İstanbul’da en güvenilir temizlik şirketi hangisidir?” diye merak ediyor.

Anadolu Yakasında En Uygun Fiyat En Kaliteli Temizleme Hizmeti

ESG Temizlik Hizmetleri olarak İstanbul Anadolu yakasında temizlik firmaları arasında en uygun fiyatlara, en kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetini sunmayı hedefliyoruz. 

İstanbul Anadolu Yakası Temizlik Şirketleri

Pandeminin başlangıcından itibaren temizlik elemanlarımıza düzenli olarak eğitimler veriyoruz. Temizlik yaptıkları bölgeleri sık sık havalandıran, havayı dezenfekte eden ve maskeli olarak hizmet veren temizlik personellerimiz sayesinde COVID-19 sürecinde bile ev ve iş yerlerinizin güvenle temizlenmesini garanti ediyoruz. 

Müşterilerimizin Yorumları

ev temizliği için hizmet alan müşteri fotoğrafı

İstanbul Anadolu yakası Maltepe ilçesinde bulunan evim için ESG Temizlik’ten bir temizlik ve ütü yapacak aylıkçı bir eleman istedim. Gelen abla çok güler yüzlü birisiydi, çok yardımcı oldu. Evi temizlemesinin yanı sıra sık sık havalandırdı. Maskesini de bizimle iletişim anın da hiç çıkarmadı. Artık her hafta bizimle çalışıyor.

Aydemir Bey / Maltepe

Kadıköy Bilgisayar Çarşısı’nda bulunan dükkanımın detaylı dezenfekte temizlenmesi için hizmet aldım. Pandemi döneminde böylesi bir temizlik firması bulmak zor gerçekten.

Emrah Bey / Kadıköy

Ütü yapmasını bilmeyen bir genç olarak Armut  adındaki bir temizlik firmasından haftada iki kez ütü ve temizlik hizmeti alıyordum. İletişim açısından sorun yaşadığım için ESG’ye geçtim. İyi ki de geçmişim. Reklam veren büyük temizlik şirketlerine göre bence bin kat daha iyileri. Her yerde reklamlarını yapmaktan gurur duyuyorum. 

Uğur Bey / Kozyatağı

Instagram hesabımıza da bakabilirsiniz @esgtemizlik

istanbul güvenilir temizlik firması

Kayışdağı Mahallesi
Üsküdar Sk. 34791
Ataşehir / İstanbul

0532 506 0976 [email protected]

Hizmetlerimiz

Hizmet Alanları

  • Bakırköy
  • Kadıköy Apartman
  • Üsküdar
  • Kozyatağı

İletişim

Anadolu Yakasında Temizleme fiyatları

Anadolu Yakasında Temizleme fiyatları

İstanbul Anadolu yakası en iyi şirket