Ofis Temizlik Şirketleri

ofis temizlik şirketleri anadolu yakası

Bilinçli personeller ve kaliteli malzemeler.

Pandemi döneminde güvenilir ofis temizliği sunuyoruz.

Personellerimizle düzenli olarak toplantılar düzenliyoruz. Bu sayede Covid-19 bilincine sahip çalışanlarımız ile iş yeri ve ofislerinizin güvenli, detaylı, kaliteli bir biçimde temizlenmesini garanti ediyoruz.

İstanbul’un her iki yakasında ve ilçelerinde hizmet veriyoruz.

Ofis temizlik şirketleri arasında İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında  hizmet veriyoruz.

ESG Temizlik Hizmetleri olarak ofisinizin temizlenmesi ve dezenfeksiyonu için ekstra çaba gösteriyoruz. İstanbul’da güvenilir, uygun fiyatlara, kaliteli hizmet veren bir temizleme firması arıyorsan N95 maskelerle çalışan ve donanımlı malzemelerle çalışan personellerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Temizlik Şirketi İstanbul
temizlik şirketi istanbul anadolu yakası

Hemen Teklif Al

Ofis ve iş yerinizin temizliği için fiyat öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçin. Müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek hizmetlerle ilgili fiyat listeleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizi telefonla arayarak, mail göndererek, Canlı Destek Hattı‘na yazarak ulaşabilirsiniz. 

0532 506 09 76 [email protected]

Ofis Temizliği hakkında merak edilenler

Ofis temizliği fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorum, nasıl alabilirim?

Ofis temizliği fiyatları hakkında ve merak ettiğiniz ne kadar soru varsa bizimle iletişime geçerek rahatlıkla sorabilirsiniz.

İletişim kanalarımız

Ofis temizlik şirketleri arasında neden ESG Temizlik Hizmetleri'ni seçmeliyim?

Çünkü ofis ve işyerlerinde en az evlerimizde geçirdiğimiz kadar vakit harcamaktayız. Özellikle İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlerde yaşayanlarımız işyerleri ve ofislerde gün içinde oldukça yoğun mesai harcamaktadır. Ancak içinde bulunduğumuz pandemi dönemi göstermiştir ki önlem alınmadığı taktirde ofis ve iş yerleri virüsün kolaylıkla yayılabildiği yerler olabilmektedir.

Yalnızca iş yeri ve ofisler değil, kapalı alan diyebileceğimiz tüm mekanlarda virüs ve bakteriler havada kolaylıkla asılı kalabilmektedir. Bu nedenle özellikle, İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasındaki ofislerde detaylı temizlik ve dezenfekte yapılması oldukça önemlidir.

ESG Temizlik Hizmetleri bu ihtiyacı gidermek için temizlik hizmeti veren bir firmadır. Amacımız, İstanbul’daki çalışkan ve dürüst personellere düzenli eğitimler vererek ve gerekli temizleme ekipmanlarını da sağlayarak onları hizmet isteyen müşterilerimizle bir araya getirmektir. 

100% Memnuniyet Garantisi nedir?

İstanbul ESG Temizlik Hizmetleri olarak verdiğimiz temizleme hizmetlerinde müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutuyoruz. Bu nedenle aldığınız herhangi bir hizmetten memnun kalmadığınız taktirde aynı hizmeti tekrar ücretsiz bir biçimde alabilirsiniz. Kazancının büyük bir bölümünü müşterilerinin referanslarından kazanan bir temizlik firması olarak sizlerin mutluluğunun bizim de mutluluğumuz olduğunu bilmenizi isteriz. ?

Ofis temizlik şirketleri arasında ESG Temizlik İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında kaliteli temizleme hizmet sunuyor mu?

Ofis Temizlik Şirketleri Anadolu Yakası İstanbul ve Avrupa yakasında oldukça fazladır. Sen de, iş yeri ve ofisleriniz için yüzlerce firma arasında hangisini seçmeliyim, diye merak ediyorsan doğru yerdesin. Çünkü her ne kadar İstanbul Anadolu yakasında yüzlerce ofis temizlik şirketi olsa da birçoğu Covid-19 pandemisi sürecinde müşterilerine doğru düzgün hizmet verememektedir.

Ofis Temizlik Şirketleri arasında ESG Temizlik İstanbul’un hangi ilçelerinde ofis ve işyeri temizliği hizmeti veriyor?

Firmamız hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında iş yeri ve ofis temizliği vermektedir.

Nasıl Temizliyoruz?

Ofis ve iş yerlerini nasıl temizliyoruz? Eğer merak ediyorsanız aşağıda yer alan tanıtım filmimizi izleyebilirsiniz. Bu sayede ESG Temizlik Hizmetleri’nin neden Istanbul’da ofis temizliği denildiğinde akla ilk gelen ve tavsiye edilen temizlik firmalarından biri olduğunu öğrenebilirsiniz.

istanbul güvenilir temizlik firması

Kayışdağı Mahallesi
Üsküdar Sk. 34791
Ataşehir / İstanbul

0532 506 0976 [email protected]
esg temizlik ödeme

©2024 UX Themes

Terms Privacy Cookies