Dış Cephe Cam Temizliği Firmaları

dış cephe cam temizliği m2 fiyatları

Uygun fiyatlarla kaliteli bir dış cephe cam temizliği.

Profesyonel dağcı personellerle en yüksek camlar bile ışıl ışıl.

Plaza, gökdelen ya da apartman hiç fark etmez. Her türden yüksek bina için hizmet veren profesyonel dağcılarımız ve kaliteli kimyasallar kullanarak iz bırakmadan en verimli temizleme hizmetini sunuyoruz.

7/24 İletişim İmkanı.

En hesaplı fiyatlara en kaliteli dış cephe temizlik hizmeti almak mı istiyorsunuz? Bize ister mail, ister telefon, isterseniz de WhatsApp canlı destek hattını kullanarak 7/24 anında teklif alabilirsiniz. Ayrıca aldığınız hizmet hakkındaki yorumları her zaman bize iletebilirsiniz.

0532 506 09 76 [email protected]
temizlik şirketi istanbul anadolu yakası

Dış Cephe Cam Temizliği firmaları arasında neden ESG Temizlik firmasını tercih etmeliyim?

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında cam temizliğiyle ilgili olarak birçok temizlik firması bulunmaktadır. Ancak bu alanda hizmet veren temizlik firmalarının çoğu uygun fiyatlara cam temizliği hizmeti vermemektedir. Bunun yanı sıra yine bu temizlik şirketleri verilen dış cephe cam temizliği hizmetin de çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. İşte bu nedenlerden dolayı, ESG Temizlik olarak cam temizlik şirketleri arasında müşterilerin beklentilerini analiz ederek, temizleme konusunda en verimli hizmeti vermek istemekteyiz. Bu isteğimiz doğrultusunda müşterilerimize en uygun dış cephe cam temizliği m2 fiyatları sunmaktayız. 

Plaza gökdelen ve otel gibi yüksek katlı binalarda dış cephe cam temizliği oldukça önemlidir. Çünkü dışarıdan bakıldığı zaman insanların göreceği temiz camlar, insanların gözünde o binanın kurumsal kimliğini yansıtmaktadır. Bu nedenle en yüksek camlarınızı vinç yardımıyla ve profesyonel temizlik elemanları ile özenle temizliyoruz. Dış cephe cam temizlik şirketleri arasında uygun fiyata en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. 

Elbette mümkün. ESG Temizlik olarak çok yüksek katlı olmayan otel, rezidans, gibi binaların temizliğini vinç kullanmadan da temizleyebiliyoruz. Bunu yaparken uzayabilen cam silme aparatları kullanıyoruz. Bu sayede temizlikte gereksiz vinç masrafından kurtararak daha hesaplı fiyatlarla cam temizlik deneyimini sunuyoruz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında yer alan tüm ilçelerde dış cephe cam temizliği hizmetini vermekteyiz. Anadolu yakasında Ataşehir, Kadıköy ve Maltepe  cam temizliği konusunda en çok hizmet verdiğimiz bölgelerin başında gelmektedir. Eğer siz de cam temizliği konusunda bir temizlik firmasına ihtiyaç duyuyorsanız ESG Temizlik Şirketi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede binanızın M2 olarak tarif ederek, bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Dış cephe cam temizliği nasıl yapılır

Dış cephe cam temizliği nasıl yapılır?

Dış cephe cam temizliği bina, plaza ve gökdelen gibi yüksek yapıların dış kaplamalarında bulunan camların derinlemesine temizlenmesine denilmektedir.

Binaların dış cephe camları nasıl temizlenir? 

Plaza, gökdelen gibi bina yapılarının dış cam temizliği için kullanılacak ekipmanlar bina yüksekliğine göre değişiklik gösterir. Örneğin eğer bina çok yüksek değil ise uzatılabilir aparatlar yardımı ile cam temizliği kolaylıkla gerçekleştirilebilir. 

Dış Cephe Cam Temizliği ile ilgili Müşterilerimizin Yorumları

onur tutuş

Kadıköy’de bulunan apartmanımızın camlarının hem içten hem de dışarıdan silinmesi gerekiyordu. Bunun için internet üzerinden birkaç temizlik firması ile görüştüm. Görüştüğüm firmaların tamamı dış camların silinmesi için vinç kullanılması gerektiğini söylediler. Ancak ESG’den Turan Bey vince gerek olmadan uzayan aparatlar yardımıyla camların silinebileceğini bize gösterdi. Bu sayede vinç masrafımız olmadan tertemiz camların keyfini sürdük.  

Kadıköy

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde yer alan plazamızın inşaat sonrası dış cephe cam temizliği konusunda ESG Temizlik ile çalıştık. İyi ki de çalışmışız, en yüksekteki camları bile pırıl pırıl yaptılar. Ayrıca fazladan masraf çıkarmadan cam temizleme hizmeti verdiğiniz ve samimi bir şekilde iletişim kurduğunuz için bir kez daha teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Beylikdüzü

esg temizlik müşteri referans

Otelimizin camlarını pırıl pırıl yaptığı için ESG Temizlik’ten Turan Bey’e çok teşekkür ediyorum. Ekibiyle birlikte 3 günde bir hafta bitmez dediğimiz camları layıkıyla temizlediler. Cam temizliği için gelen ekip dedikleri saatte, az mola vererek temizlediler. Bu yüzden gelen ekibe ve ESG’ye çok ama çok teşekkür ediyorum. Cam temizleme konusunda güvenilir bir temizlik şirketine ihtiyaç duyan herkese ESG Temizlik Hizmetleri‘ni tavsiye ediyorum. 

Kayışdağı Otel dış cephe cam temizliği

istanbul güvenilir temizlik firması

Adres

Kayışdağı Mahallesi
Üsküdar Sk. 34791
Ataşehir / İstanbul

0532 506 0976 [email protected]
esg temizlik ödeme