Hakkımızda

Hakkımızda

ESG Temizlik Hizmetleri olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında 2004 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Var olan temizlik firmaları arasındaki eksikleri gidermek için yola çıkan temizlik firmamız, kaliteli ve güvenli bir temizlik hizmetini en uygun fiyatla vermeyi amaçlamaktadır.

0532 506 09 76

3540

Ev temizliği

589

Ofis Temizliği

1542

İnşaat sonrası temizlik

768

Dış cephe cam temizliği

Hemen Temizlik Hizmeti Al

Bizimle iletişime geçerek istediğin temizlik hizmeti hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bize 0532 506 09 76‘yı arayarak ulaşabilirsiniz. İsterseniz Canlı Destek üzerinden 7/24 anında bilgi alabilirsiniz. 

temizlik şirketi istanbul anadolu yakası

Aradığım hizmet için hangi temizlik firmasını seçmeliyim?

Pandemi döneminde temizlik ihtiyacı artsa da çoğumuzun ilk düşüncesi güvenilirlik oluyor. Çünkü temizlik personellerinin virüs ve bakteri konusunda önlem alması gerekmektedir. Ayrıca uygun kıyafet ve ekipmanlar temizlik firmaları tarafından sağlanmalıdır. Ancak İstanbul gibi büyük şehirlerde bile birçok temizlik firması pandemi ve virüs bilincine yeterince sahip olmadığı rahatlıkla görülmektedir. Şikayet.com üzerindeki yer alan şikayetler de bu durumu doğrulamaktadır. İşte tüm bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamayı amaç edinen ESG Temizlik Şirketleri olarak sizlere güvenilir bir hizmet sunmayı garanti ediyoruz. Bilinçli personellerimizle ve virüslere karşı aldığımız önlemlerle tercih ettiğiniz temizlik firması olmak için her geçen gün daha fazla gayret ediyoruz.